Skuteczna walka z niedoskonałościami sylwetki

Jest nam niezmiernie miło poinformować że w najbliższych dniach w naszym gabinecie dostępny jest jedyny na rynku zabieg kompleksowo rozwiązujący wszelkie problemy związane z niedoskonałościami sylwetki!

Medbeauty Contour  to pierwszy aparat przeznaczony dla medycyny estetycznej, który  łączy w sobie cztery unikatowe technologie:

Zimny laser – beauty – lipo, którego promienie wnikają przez skórę i zatrzymują się w tkance tłuszczowej, omijają znajdujące się tam naczynia krwionośne i nerwy, a swoje działanie ograniczają jedynie do tkanki tłuszczowej. Dzięki wysoce selektywnemu działaniu doprowadzają do obkurczenia komórek tkanki tłuszczowej i wyrzuty zawartych w nich trójglicerydów na zewnątrz do przestrzeni międzykomórkowej.

 

Zewnętrzne źródło ultradźwięków – wywołuje w tkance tłuszczowej zjawisko kawitacji ultradźwiękowej, prowadzące do uszkadzania błon komórkowych adipocytów. Następuje trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych, a zawarte w nich trójglicerydy wydostają się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd są wchłaniane przez naczynia włosowate i spalane w procesach metabolicznych zachodzących w wątrobie.

Endomasaż próżniowy – stanowi kolejny etap postepowania terapeutycznego. Dzięki ciśnieniu dochodzącemu do 100kPa oraz dwóm niezależnym głowicom zabiegowym możliwe jest skuteczne odprowadzenie upłynnionego tłuszczu i zawartych w nim toksyn z okolicy zabiegowej. Masaż ten znajduje również zastosowanie w procesie poprawy gęstości i ujędrniania skóry oraz w walce z cellulitem.

Radiofrekwencja RF hexapolarna połączona z  laserem biostymulacyjnym. Dzięki zastosowaniu głowicy hexapolarnej następuje optymalne podgrzanie znajdujących się w skórze włókien kolagenowych. Proces ten prowadzi do ich obkurczenia, dzięki czemu uzyskujemy trwałe efekty napięcia skóry. Zastosowany w głowicy laser biostymulacyjny dodatkowo pobudza do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Uzyskiwany efekt jest więc dużo lepszy niż w przypadku wykorzystywanych dotychczas urządzeń pracujących jedynie w technologii  Radiofrekwencji.

Efektywność  zdecydowanie POTWIERDZAMY!!!